KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13546445
nr 1354 6445
Helena Gräslund
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Sjöfåglar. Signerad, daterad 1984. Motivet: 13x20 cm
Helena Gräslund, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:09:35
100 kr
150 kr
200 kr